لیست محصولات ما

کاغذ خردکن ها و بازیابی|امحای ایرانی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فن آوری در رایانه های مدرن، بصورت قابل توجهی باعث سرعت بخشیدن به روند بازیابی  کردن مجدد اسناد خرد شده توسط دستگاه کاغذ خردکن شده است.

در این رایانه های مدرن نوارهای باقی مانده در هر دو طرف اسکن شده، و پس از آن یک کامپیوتر باید تعیین کننده چگونگی این باشد که نوار باید در کنار هم قرار گیرد.

رابرت جانسون از انجمن ملی اطلاعات از بین رفتن اعلام کرده است که تقاضای زیادی برای بازسازی اسناد خرد شده توسط دستگاه کاغذ خردکن وجود دارد.

 

کاغذ خردکن ایرانی

 

 بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات بازسازی اسناد تجاری وجود دارند.

 برای حداکثر امنیت باید اسناد خرد شود به طوری که کلمات سند را از طریق دستگاه کاغذ خردکن به صورت افقی داخل ورودی دستگاه کاغذ خردکن بروند به عنوان مثال عمود بر تیغه.

بسیاری از اسنادی که در رسوایی انرون حسابداری نقش داشت از طریق دستگاه کاغذ خردکن راه اشتباه تغذیه شدند، و آن ها را آسان تر جمع آوری و بازیابی کردند.

در سال 2003، یک تلاشی برای بازیابی آرشیو خرد از استاسی، آلمان شرق پلیس مخفی وجود دارد. وجود دارد میلیون ها تکه کاغذ که دست پاچه مقامات استاسی به کیسه های زباله در آخرین روزهای رژیم در پاییز سال 1989 انداخت.

در سال 2011، ماشین های علف زنی چالش دارپا بر دانشمندان کامپیوتر، علاقه مندان به پازل، و هر کس دیگری که با علاقه به حل مسائل پیچیده نامیده می شود، به رقابت برای به 50،000 $ توسط چیدمان با هم یک سری از اسناد خرد شده توسط دستگاه کاغذ خردکن واداشت.

چالش های کاغذ خردکن شامل پنج پازل جداگانه که در آن تعدادی از اسناد، موضوع سند و روش خرد به ارائه چالش دشواری افزایش متنوع شد.

برای تکمیل هر مشکل، شرکت کنندگان به ارائه پاسخ به یک پازل تعبیه شده در محتوای سند بازسازی مورد نیاز بود.


فروشگاه شرکت مهرگستر

در کشور ما بعد از تولید خرد کن ساخت ایران توسط شرکت مهر گستر که تولید کننده ی دستگاه های خرد کن ایرانی و ماشین آلات اداری پیشرو در این صنعت است.


 

چاپ
نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: دانستی هاتعداد نمایش ها: 816

کلمات کلیدی: امحای ایرانیکاغذ خردکن ساخت ایران