لیست محصولات ما

کاربرد کاغذ خردکن ایرانی:

کاربرد کاغذ خردکن ایرانی:

 

برای از بین بردن کاغذ هایی که نیازی به نگهداری آن ها ندارید یا حتی مکانی برای نگهداری آن ها ندارید دستگاهی به دست بشر اختراع شده که به کمک آن می توان کاغذهایی را که نیازی به آن ها ندارید از بین ببرید.
نام این دستگاه کاغذ خردکن ایرانی یا در اصطلاح به آن امحای ایرانی هم گفته می شود.
برای کار کردن با این دستگاه اول باید کاغذها را در دستگاه کاغذ خردکن بریزید بعد دستگاه کاغذ خردکن ایرانی عملیات خردکردن کاغذ را شروع خواهد کرد خروجی این دستگاه رشته هایی از کاغذ های باطله می باشد که زمانی همین کاغذ مورد استفاده قرار گرفته اند.
در نهایت حجم انبوهی از کاغذ را خواهید داشت.می توانید برای بازیافت این کاغذها را به مکان هایی که پسماندهای خشک را تحویل می گیرند تحویل دهید تا دوباره به کارخانه تولید کاغذ منتقل شده و در آن جا طی عملیاتی توسط دستگاه به کاغذ قابل استفاده تبدیل شده و در دسترس مردم قرار بگیرد.


کاربرد کاغذهای خرد شده در دستگاه کاغذ خردکن ایرانی


دستگاه خردکن


1-در جعبه هایی که در درون آن ها چیزی با ارزش یا حتی وسیله ای اسیب پذیر باشد را قرار می دهید برای از بین بردن خلاء درون ان و پر کردن فضا از این خرده کاغذ های تولید شده می توانید استفاده کنید.
2- به غیر از کاغذ این دستگاه ها قادر به خرد کردن مقوا و چیزهای دیگری هم می باشد که خروجی حاصل از دستگاه را می توان مانند کاغذهای خرد شده برای بسته بندی محصولات در زمان اسباب کشی یا در کل جابه جایی هر کالایی در هر زمان برای ثابت نگه داشتن و حلوگیری از آسیب دیدن وسایل استفاده نمایید.
3-به عنوان پوششی برای حیوانات

از کاغذهای خرد شده توسط دستگاه کاغذ خرد کن هم چنین می توان به عنوان خانه ای برای استراحت حیوانات استفاده نمود که این روش برای چرخه زیست محیطی نیز مفید خواهد بود زیرا به مرور زمان ترکیب این کاغذها با فضولات حیوانات باعث تجزیه شدن ماغذهای خرد شده خواهد شد.


دستگاه کاغذ خردکن


4-قالب ها و مقوا
با کاغذهای خردشده می توان قالب هایی برای ذغال سنگ و دیگر سوخت های غیر قابل تجدید استفاده نمود.با انجام این کار باز هم این کاغذ به چرخه محیط باز خواهند گشت.
5-باعث کاهش زباله
کاغذهایی که در دستگاه کاغذ خردکن ایرانی خرد می شوند باعث کاهش حجم ضایعات  به اندازه 75 درصد کاهش می یابد.برای بقیه مواد که باید دفن شوند زمان کمتری نیاز خواهد بود.
6-عایق
در کشور ژاپن کاغذهای حاصل از دستگاه کاغذ خردکن با موادی مانند چسب ترکیب شده در حرارت قرار گرفته و به عنوان عایقی در سقف و فضای داخلی ساختمان استفاده می شود.

نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: دانستی هاتعداد نمایش ها: 1675

کلمات کلیدی: کاربرد کاغذ خردکن ایرانی،کاغذ خردکن