لیست محصولات ما

نکات مهم قبل از خرید امحا ساخت ایران

امحا ساخت ایران ها در حقیقت با برش و ایجاد تغییر در شکل کاغذ ها از بازیابی دوباره ی اسناد و مدارک جلوگیری می کند که این قضیه برای برخی سازمان ها و ادارات بسیار مهم است.

در تنوع همه ی امحا ساخت ایران  جدا از دسته بندی آن ها بر اساس قیمت دستگاه،با توجه به نوع استفاده تیغه های جند گانه دستگاه نیز فرق می کنند و امکان برش کاغذ در جهات مختلف و با انواع فرم ها وجود دارد.

 

انواع امحا ساخت ایران

 

اولین حرکت برای خرید یک امحا ساخت ایران کاغذ نوع انتظار فرد و کاربری او از دستگاه است

با توجه به استفاده کنندگان از دستگاه که از کاربران خانگی با استفاده های کم شروع شده تا کاربران حرفه ایی با استفاده های امنیتی که هر دستگاه امحا ساخت ایران کاغذ با بالاتر رفتن امکانات قیمت آن هم بالاتر می رود.

حال توضیحی درباره قشر های استفاده کننده از دستگاه امحا ساخت ایران می دهیم:

1- کاربران خانگی

کاربران خانگی برخلاف اسمش افرادی هستند که از دستگاه انتظااری در حد خرد کردن و یا تغییر شکل دادن آن برای حداکثر 100 برگ کاغذ معمولی دارند. سایز برای دهانه ورود کاغذی تا رقم 8.75 اینچ برای کاربران خانگی است.  همچنین بهترین نوع از امحا ساخت ایران برای کاربران خانگی نوع رشته ایی آن است.

2-کاربران صنعتی

کاربران صنعتی و اداری با توجه استفاده زیادشان از دستگاه امحا ساخت ایران می بایست دستگاهی مناسب کار خود انتخاب کنند.از لحاظ فنی در استفاده حرفه ایی باید دستگاه بیش از 14000 کاغذ را خرد و یا تغییر شکل نماید.سایز استاندارد برای دهانه این امحا ساخت ایران  11 اینچ می باشد و همچنین نحوه برش این دستگاه ها به صورت پودر سازی می باشد و بهترین گزینه برای کاربران صنعتی می باشد.

3- کاربران حرفه ایی

همان گونه که از اسمش پیداست منظور کاربرانی است که روزانه بیش از 36000 برگ کاغذ خرد می کنند و بیش از 10 کاربر با آن کار می کنند همچنین سایز دهانه دستگاه 15 اینچ می باشد و بهترین حالت برش آن هم برش پودر سازی می باشد.

 

شرکت مهر امحا

شرکت مهر گستر تولید کننده و عرضه کننده ماشین های اداری  از جمله کاربری خانگی ، صنعتی ، حرفه ایی ساخت ایران می باشد.

 

 

نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: دانستی هاتعداد نمایش ها: 839

کلمات کلیدی: امحا ساخت ایرانخردکن ساخت ایرانامحا ایرانی