لیست محصولات ما

شیوه های امحای ایرانی کاغذ

امحا ایرانی در اندازه ها و قیمت ها ی مختلف  واز واحد های کوچک و با قیمت پایین  طراحی و ساخته  شده که برای یک میزان کار مشخصی از کاغذ ها، تا واحدهای بزرگ و استفاده های بسیار بالا و صنعتی طراحی و ساخته شده و بیشتر توسط خدمات تجاری مورد استفاده قرار گرفته است که در خرج میلیون ها تومان برای امحای اسناد صرفه جویی می کند.

بعضی از شرکت های تجاری امحا ایرانی را برای استفاده های بسیار بزرگ تبدیل به یک کامیون امحا ایرانی تبدیل کرده اند.

امحا ایرانی  در اصل باید با استفاده از برق کار کنند اما در این بین مدل هایی از امحا ایرانی موجود دارد که یه صورت دستی کار می کند که دارای تیغه یا چیزی به ماند قیچی که عمل خرد کردن را انجام می دهد.

 

امحا ایرانی

 

نوع این دستگاه های خردکن ایرانی بر اساس نحوه برش آن ها و اندازه آن ها تولید می شود تا پاسخگوی هر نیازی باشد.

انواع امحا ایرانی دستی را می توانید با قیچی های استاندارد پیدا کرده و طوری آن ها را تنظیم کرده تا در اندازه های دلخواه برای شما برش بزند.

شما می توانید به صفحه اصلی سایت ما با توجه به نیاز خود امحا ایرانی مناسب را با توجه به اندازه و نوع برش و هم چنین کاربری انتخاب کنید.

 

انواع برش

 

1-برش عمودی: برش عمودی دارای کم ترین امنیت ممکن در بین انواع برش ها در این دستگاه  می باشد. نحوه کار این مدل برش به این صورت است که با داشتن قیچی هایی به شکل چاقو  بعد از ورود کاغذ به داخل دستگاه به نوار های عمودی بسیار ریزی تبدیل می شوند. حال دلیل امنیت پایین آن این است که نوار های عمودی را با گذاشتن وقت کمی می توان به چسباندن و قابل خواندن می شود.

2-برش اریب یا افقی: دستگاه با استفاده از دو درام  تیغه کاغذ را به صورت های مربع و متوازی االاضلاع قطع می کند.

 

نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: دانستی هاتعداد نمایش ها: 1591

کلمات کلیدی: امحای ایرانیامحا ساخت ایرانخردکن ایرانی