لیست محصولات ما

خردکن ایرانی و نکات ایمنی استفاده از آن| امحای ساخت ایران

خردکن ایرانی سند نشان ویژگی های دستگاه خاص می باشد و همانند اثر انگشت مانند فاصله دقیق از تیغه شدت و نوع لباس خود را خرد می کند.

این را می توان از تغییرات دقیقه از اندازه نوار کاغذ و علائم میکروسکوپی بر روی لبه های خود را بازسازی و در مقایسه با نوار تولید شده توسط دستگاه خردکن ایرانی رنده شناخته شده، خردکن ایرانی فردی است که مورد استفاده قرار گرفت برای از بین بردن یک سند داده شده ممکن است تعیین شود.

جک براسیل، یک محقق که برای هیولت پاکارد کار می کند بر روی یک پروژه برای ساخت دستگاه خردکن کاغذ به راحتی قابل ردیابی است.

تجزیه شیمیایی یا ورمی کمپوست می توانید شناسایی پزشکی قانونی واژگون است، اما هزینه و یا زمان مورد نیاز بالاتر و دیگر شواهد پزشکی قانونی (از جمله خرید مواد شیمیایی) ایجاد می کند.

نکات ایمنی خردکن ایرانی

همان طور که با هر برش دستگاه کاغذ خردکن ایرانی تجهیزات موتوری، خطر آسیب وجود دارد

دستگاه خردکن ایرانی کاغذ  به محیط خانه با کودکان و حیوانات خانگی مهاجرت، ایمنی دستگاه خردکن ایرانی به یک مسئله مهم شد.

همان طور که در اوایل سال 1985، صدمات شخصی به عنوان یک نتیجه از مصرف کنندگان با استفاده از دستگاه خردکن ایرانی رخ داده است

همان طور که تعدادی از خردکن ایرانی هر خانوار افزایش یافته است، به همین ترتیب تعداد از حوادث است. از ژانویه سال 2000 تا سپتامبر سال 2005، کمیسیون امنیت لوازم خانگی (CPSC) 50 گزارش از حوادث مربوط به قطع عضو انگشت، پارگی، و سایر آسیب های شدید از دستگاه خردکن دریافت کرده است. اکثر آسیب های زیر سن پنج تا کودکان رخ داده است.

امحای ایرانی

برای افزایش آگاهی مصرف کنندگان از این خطرات بالقوه ایمنی، دو هشدار های ایمنی مهم صادر شد:

 

پاییز 2005 - محصولات مصرف کننده شورای ایمنی ماشین های علف زنی هشدار ایمنی

فوریه 2006 - آکادمی اطفال آمریکا پاره پاره کننده هشدار ایمنی

چاپ
نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: دانستی هاتعداد نمایش ها: 833

کلمات کلیدی: خردکن ساخت ایرانخردکن ایرانیامحای ساخت ایران