لیست محصولات ما

امحای ایرانی و تنوع آن

 

در تنوع همه ی امحای ساخت ایران ها جدا از دسته بندی آن ها بر اساس قیمت دستگاه، با توجه به نوع استفاده تیغه های چند گانه دستگاه نیز فرق می کنند و امکان برش کاغذ در جهت های مختلف و با انواع مدل ها وجود دارد.

 

انواع کاغذ امحای ساخت ایران

 

ابتدایی ترین حرکت برای خرید یک امحای ساخت ایران کاغذ نوع انتظار فرد و کاربری او از دستگاه است.

 

با توجه به استفاده کنندگان از دستگاه که از کاربر های خانگی با استفاده های کم شروع شده تا کاربران حرفه ایی با استفاده های امنیتی که هر دستگاه امحای ساخت ایران کاغذ با بالاتر رفتن امکانات قیمت آن هم بالا می رود.

 

حال توضیحی درباره اقشار استفاده کننده از دستگاه امحای ساخت ایران می دهیم:

 

1- کاربران خانگی

 

کاربران خانگی

 

کاربران خانگی برخلاف اسمش افرادی هستند که از دستگاه انتظااری در حد خرد کردن و یا تغییر شکل دادن آن برای حداکثر 100 برگ کاغذ معمولی دارند. سایز برای دهانه ورود کاغذی تا رقم 8.75 اینچ برای کاربران خانگی است.  همچنین بهترین نوع از کاغذ امحای ساخت ایران برای کاربران خانگی نوع رشته ایی آن است.

 

2- کاربران صنعتی

 

کاربران صنعتی

 

کاربران صنعتی و اداری با توجه استفاده زیادشان از دستگاه کاغذ امحای ساخت ایران می بایست دستگاهی مناسب کار خود انتخاب کنند.از لحاظ فنی در استفاده حرفه ایی باید دستگاه بیش از 14000 کاغذ را خرد و یا تغییر شکل نماید.سایز استاندارد برای دهانه این کاغذ امحای ساخت ایران ها 11 اینچ می باشد و همچنین نحوه برش این دستگاه ها به صورت پودری می باشد و بهترین گزینه برای کاربران صنعتی می باشد.

 

 

 

3- کاربران حرفه ایی

 

کاربران حرفه ای

 

همان طور که از اسمش پیداست منظور کاربرانی است که روزانه بیش از 36000 برگ کاغذ خرد می کنند و بیش از 10 کاربر با آن کار می کنند همچنین سایز دهانه دستگاه 15 اینچ می باشد و بهترین حالت برش آن هم برش پودری می باشد.

چاپ
نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: دانستی هاتعداد نمایش ها: 1394

کلمات کلیدی: امحای ایرانیامحای ساخت ایرانامحا ایرانی