لیست محصولات ما

امحای ایرانی

امحای ایرانی


امحای ایرانی صنعتی دستگاه مورد استفاده برای کاهش اندازه انواع مواد است. امحای ایرانی صنعتی در بسیاری از طرح های مختلف و بسیاری از اندازه آمده است.

دسته بندی های اصلی از طرح های مورد استفاده امحای ایرانی  امروزه به شرح زیر است:

کوبیدن افقی، کوبیدن عمودی، سرعت آهسته نوع برشی امحای ایرانی تک، دو، طراحی سه گانه و شفت چهار، چرخ شفت واحد طراحی شفت یک یا دو، گلوله، خوک چاقو، گرز، و آسیاب پالایش

برخی از نمونه های مواد که معمولا امحای ایرانی عبارتند از: لاستیک، فلزات، ماشین، چوب، پلاستیک، و زباله

هیچ استفاده مشترک از امحای ایرانی صنعتی به عنوان آن ها می توانند مقاله و هم چنین چوب، پلاستیک، فلز از جمله یک ماشین کل بسته به اندازه و طراحی امحای ایرانی صنعتی تکه تکه وجود دارد.

امحای ایرانی  صنعتی است که معمولا برای پردازش مواد را به اندازه های مختلف برای جدایی یا به منظور کاهش هزینه بازیافت حمل و نقل اما استفاده اولیه مورد استفاده به روز رسانی از مواد ریز فلزات، پلاستیک، آلومینیوم، فلز و اتومبیل و هم چنین مواد زائد مانند است مانند زباله های شهری جامد و یا زباله های هسته ای، زباله های پزشکی، زباله های خطرناک از جمله زباله رایج است.

خردکن ایرانی صنعتی خرد کننده است که می تواند در یک برنامه صنعتی استفاده می شود (به جای یک برنامه مصرف کننده) است

طراحی افقی شفت، طراحی شفت عمودی، تک محور، دو شفت، سه شفت و چهار محور سیستم های برش: آنها را می توان با انواع مختلف سیستم های برش مجهز می باشد.

این دستگاه خردکن ایرانی می کند و یا سرعت سرعت بالا، و در به عنوان یک خردکن ایرانی صنعتی با سرعت و یا اسب بخار خود را طبقه بندی محدود نمی شود.

بزرگترین پاره پاره کننده آهن قراضه در جهان با 10،000 اسب بخار توسط گروه فولاد اشنیتزر از پورتلند اورگان در سال 1980. 9200 اسب بخار (6860 کیلووات) Lynxs در کارخانه سیمز مدیریت فلزی در دهان از رودخانه Usk را در نیوپورت طراحی شده بود، است دسترسی از طریق جاده، راه آهن و دریا. این می تواند به 450 ماشین در ساعت پردازش دارد.


فروشگاه مهر گستر

شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت مهرگستر نسبت به خرید کالای اصل اقدام فرمایید.


چاپ
نویسنده: mehremha.ir
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه